Dodaj do ulubionych

Auto-Plast sp.jawna Kazimierz i Adam Mączka

bgbhj
Wyślij wiadomość

Strona WWW Link do strony
Kategoria
Narzędzia

281 Wyświetleń

0 Komentarze

Wydrukuj tą stronę

Dodaj do ulubionych

Auto-Plast sp.jawna Kazimierz i Adam Mączka

Nasz zakład rozpoczął działalność w 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne wyposażenie warsztatu pozwala nam na jak najlepsze zajęcie się samochodem niezależnie czy wymaga naprawy powypadkowej, regeneracji powłoki lakierniczej czy też drobnych napraw.

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych samochodów osobowych wszystkich marek. Oferujemy pełny zakres napraw powypadkowych.Przy poważnych uszkodzeniach stosujemy ramę naprawczą . Samochody lakierujemy w kabinie bezpyłowej SAICO dzięki czemu uzyskujemy idealną jakość powłoki lakierniczej(stosujemy ekologiczne lakiery wodne firmy STANDOX ) .Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe materiały i technologie które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy.

Oferujemy Klientom możliwość naprawy bezgotówkowej wraz z pełną obsługą szkody od holowania z miejsca wypadku po zgłoszenie szkody w ubezpieczalni oraz nadzór nad przebiegiem oględzin dokonywanych przez rzeczoznawcę w naszym serwisie. Naszym klientom poszkodowanym z OC sprawcy oferujemy bezpłatne samochody zastępcze.

Zajmujemy się również renowacją starych samochodów. Wykonujemy kompleksowe naprawy, ale głównym kierunkiem naszej działalności jest blacharstwo i lakiernictwo bazujące na wykorzystaniu starych, często już zapomnianych technik.

Wierne odtworzenie często już nie istniejących oryginalnych elementów blacharskich z najmniejszymi detalami to żaden problem. Skanowanie 3D, modelowanie, druk 3D to techniki które często wspomagają proces odnawiania starych samochodów.

Osiągana jakość naszych prac jest wynikiem wielu lat doświadczeń.

Nasze projekty można zobaczyć tu

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i gwarantujemy zadowolenie z efektu końcowego.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + 1 =

Strony Dla Firm